Publieke kinderopvang in Vlaanderen

In onderstaande tabel is een overzicht te vinden van de twintig grootste openbare organisatoren in de kinderopvang op 1/1/2022, per vergunningstype en vermelding van het aantal opvangplaatsen.

Naam organisatorGEZINGROEPGROEPSOOTotaal
1Stad Antwerpen15751575
2Stad Gent6612401306
3Scholengroep 8: Brussel10431043
4Zorgbedrijf Leuven21131984614
5De Blauwe Lelie21124058509
6Motena13718062379
7Stad Aalst8227916377
8Stad Dendermonde28870358
9Stad Deinze170181351
10Stad Oostende11619314323
11Stad Sint-Niklaas11218818318
12OCMW van Schoten1248935248
13Zorgbedrijf Rivierenland228228
14Stad Brussel204204
15OCMW van De Pinte81115196
16OCMW Heist-op-den-Berg16328191
17OCMW Kortrijk1125416182
18OCMW PUURS-SINT-AMANDS11735152
19OCMW WETTEREN586032150
20Gemeente Koksijde5883141

Archief

Categorieën

NIEUWSBRIEF OVERHEID